| boooooring a întrebat:

Cum pot afla numarul celui care ma suna cu ascuns?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti decat sa-i raspunzi.Cand te suna. Daca nu ai cerut lista de apeluri de la reteaua unde esti abonat.

| romanionu a răspuns:

Daca mergi la cei de la politiehappy

| EUSIATIT a răspuns:

Nu poti asa ca nu te mai obosi.

| kaya a răspuns:

Nu poti afla imi pare rau

| D A R i U t S s A a răspuns:

Nu se poate afla decat daca esti pe Orange sa te duci la sediul lor.happy
Si eu am trecut prin asta in fiecare seara dar daca te streseaza pune-l pe Silent sa nu te deranjeze si la un moment dat se va plictisit happy

| laptopbun a răspuns:

Nu poti sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti afla, de pe orice retea daca esti ghei

| gabytza_7109 a răspuns:

Daca ai abonament poti suna la relatii cu clienti si acolo vb cu o tipa si ii spui.

| XtiGrEx3S a răspuns:

Pai suni la centrala
telefonica si intrebi de acel nr. funda please