| Zanonimussss a întrebat:

Cum pot afla numarul care ma suna cu ascuns? Adica daca merge sa afli.

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, dacă acel număr insistă şi te stresează merge aflat, te duci la sectoristul cartierului, satului şi îi spui că există o problemă iar dânsul ştie ce să facă, oricum se află garantat plus dacă te-a ameninţat.
O zi bună!

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Din pacate cu aceeasi problema imi bat si eu capul de o luna si jumatate incoace si nu pot sa aflu cine ma suna cu numar ascuns. Am sunat la compania de telefonie mobila, la Relatii cu Clientii si operatorii mi-au zis ca nu exista un serviciu special pentru asa ceva si m-au sfatuit ca nu am altceva de facut decat fie las sa ma sune pana se satura respectivul, fie daca nervii mei nu mai suparta, sa fac o plangere la politie pentru hartuire. Altceva din pacate nu-i de facut.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes iti doresc!

| Different69 a răspuns:

De explemplu daca esti in reteaua Orange poti sa mergi la un sediu Orange si ei te vor ajuta. Este valabil si pentru celelalte retele, Vodafone si cosmote.

| para001 a răspuns:

Trebuie sa te duci la cosmote oringe vot de unde ai cartela si le ceri desfasuratoeul te ajunge la max 50lei

| ƘЭлT a răspuns:

Ba da poti este o aplicatie dar costa bani.

| DuDItzu98 a răspuns:

Nu poti sa afli

| briinfinity a răspuns:

E un clip pe youtube prin care afli! Ti-as lasa linkul, dar sunt pe telefon. Succes!