| AnemonaP a întrebat:

Buna,cum pot afla nr celui care suna cu nr. ascuns. Am vazut ca in prezent se poate.

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Cine ti-a zis tie ca in prezent se poate?
cei mai in masura sa faca asta sunt cei care lucreaza sau au mari pile la operatorii de telefonie. astfel pot obtine logurile de nivel fizic ale apelului. orice operator stie dinspre ce peering ii vine un apel si cu ce numar de initiere a.i sa ii poata transmite inapoi pachetele de voce de la tine dupa ce raspunzi. "Anonim" este un banal mesaj pe care celula GSM de pe bloc ti-l da tie ca aparat final, dar ea "stie" cui sa ii dea inapoi semnalele de conectare si "vocea". deci ori gasesti pe cineva de incredere acolo unde esti tu cu mobilul ori incerci toate smecheriile prezentate de oamenii astia pe YT CallRomania etc... Daca reusesti chiar insist si te rog mult sa imi spui si mie cu prv msj, chiar m-ai facut curios. happy
succes!

| Gunoi a răspuns:

Http://trapcall.com/
Merge doar cu apelurile noi care le primești. cele vechi nu cred că merge
Metoda este contra cost
Video : https://www.youtube.com/watch?v=RQxCzqPowh0