| RockOut4ever a întrebat:

Cum pot afla pe facebook cine a raspuns la o intrebare despre mine la adevar sau provocare? funda love struck

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu a postat nimeni, aplicatia aia cu adevar si provocare posteaza singur. Cand ai deschis prima data aplicatia ai aceptat sa iti posteze pe wall, si acum posteaza singura la toata lumea. Daca vrei sa scaopi de osturile alea singura solutie este sa blochezi aplicatia.

| Mirelutzz a răspuns:

Poti afla doar daca ei le posteaza, astfel incat sa fie vazute de toti. FUNDA?big grin

| RockOut4ever explică:

Nu are cum sa nimereasca fix raspunsul ala aplicatia a fost o intebare de genu daca ai putea sa ii faci un cadou lui roxana... care ar fi acela? si raspunsul a fot pe sorin ( un tip dragut pe care il stiu )

| Kisses a răspuns:

Scrie pe profil big grin fundita?

Întrebări recente