| Lavynya_7372 a întrebat:

Cum pot castiga bani la jocul de pe hi5 Honey Monstee?
Va promit dau Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai arunci la cos, schimbi iepurasul... etc good look!big grin

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simplu! dai pe obiecte(cufarulul)si este o minge! i-o dai lui si dupa 10 prinderi primesti 10 banuti! dai navigatie si acolo scrie cafe dai pe cafe! acolo vezi cani etc! derulezi pana cand ajungi la alti iepurasi! clicui pe unul dintre ei si mergi pe la el pe acasa! iti va arata ce sa faci cu ei! dai clic pe una dintre ele si primesti niste bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sjhbad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti castiha bani pe jocul Honey Monstree spaland animalul, sa te duci la meci si sa fi pe locul intai, sa te izbesti in copaci, sa-ti speli prietenii si sa le faci curat la cosul de gunoi, sa te joci cu mingea, coarda si frizbi si sa-ti faci curat la cosul de gunoi.
Dar nu uita!
Hranesteti animalul bine, vezi sa aiba energie ca altfel nu se joaca cu frizbi, minge si coarda sau nu se duce la meci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te duci acolo unde scrie cafe si derulezi pana cand dai de alte animalute si apesi pe fiecare... iti vor aparea mai multe actiuni:dans, pup, box etc. tu trebuie sa alegi ce vrei sa faci. eu aleg mereu boxul pentru ca imi da 80 de banuti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa-i dau apa plizz ajutati-ma nu joc de mult timp

| Stefania_3489 a răspuns:

1.ii dai de mancare, il speli, te joci cu el
2.te duci in vizita la vecini,iti vor aparea mai multe actiuni:dans, pup, box etc. tu trebuie sa alegi ce vrei sa faci. eu aleg mereu boxul pentru ca imi da 80 de banuti
3.te duci la curse ...acolo unde e cladirea aia mare cu o minge pe ea,acolo sunt trei curse,alergare,aruncare cu sageti,sarituri, u o alegi pe care o vrei, daca vei fi pe licul 1vei primi 60 de monezi, daca vei fi pe locul 2 vei primi 35 de monezi si chiar daca pierzi vei primi 20 monezi
4.astepti sa iti vina pensiarolling on the floor,saculetul acela cu bani, unde iti arata bani putin mai jos este o pusculita, acolo vezi cat mai e pana cant vine 'pensia'rolling on the floor)

iar monedele monstee cash nici eu nu stiu cu se fac.cred ca se cumpara

| Mikutza_2473 a răspuns:

Te duci pe la prieteni si o sa iti apara ceva cu Kiss dai pe ala si primesti 45 banuti