| Oana_5036 a întrebat:

Cum pot castiga pe facebook, in jocul pet society coins? Dar play fish cash?

5 răspunsuri:
| Clever a răspuns:

Cu multa straduita.happy

| Oana_5036 explică:

BrainPower, stiu si eu asta. Dar nu am habar unde ma duc si ce fac ca sa castig playfish cash...help! pls!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt si eu una dintre fanii ``pet society``si joc de vreo 2 ani buni! playfish cash nu se pot face! se cumpara din bancaoh go onmi se pare ca 50 de playfish costa 50 de lei si se pot cumpara doar playfish! dar asta nu stiu sigur! petsociety coins se fac in felurile urmatoare:
-trebuie sa gasesti multi prieteni pe facebook care joaca acest joc si sa-i adaugi in lista ta de prieteni astfel in fiecare zi primesti cate 50 de coins /persoana(ca de exemplu eu am 80 de prieteni)
-un al 2-lea mod ar fi sa speli oamenii de la cafenea primesti 80 de coins/persoana
-...si sa faci concursuri daca castigi primesti 30 de coins /match

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6ytghrfddxfcsdcs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu oana