| FetitSa a întrebat:

Cum pot cauta un utilizator TPU? adica unde pot scrie numele utilizatorului ca sa se gaseasca automat >:.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Comunitatea" http://www.tpu.ro/uşeri şi introduci numele lui de utilizator în a doua căsuţă de căutare, cea de jos.
Succes!

| Dash a răspuns:

La "comunitate" este un search-bar, acrii acolo.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Da-i click pe profilul tau, si sus o sa-ti apara scris cu albastru "utilizatori" dai acolo, si o sa te duca in clasamentul TPU. Acolo o sa-ti apara o caseta unde sa scrii numele pentru a cauta un membru. Gasesti tu pe acolo.
Succes!

| forever4you a răspuns:

Sus la al 3lea lucru scrie "comunitatea", dai acolo, si va fi o casuta intr-un coltisor unde sus va scrie "utilizatori" scrii in casuta numele utilizatorului si apoi iti va apara totii utilizatorii cu numele respectiv.

| zooooza a răspuns:

Sus,in dreapta paginii scrie "Comunitate".Dai acolo si o sa iti apara o casuta unde vei scrie numele utilizatorului pe care il cauti iar apoi apesi "Cauta".