| annaangel17 a întrebat:

Cum pot creea si eu teste pe facebook? Adica sunt tot felul de teste.In ce animal te reincarnezi... Ce masina ti se potriveste? Vreau si eu sa creezbig grin

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Nu ai nevoie de programe, ci ai nevoie sa cunosti limbaje de programare precum php, css, html sau orice alt limbaj de programare pe care vei vrea sa-l utilizezi in a-ti crea aplicatia, care mai apoi va trebui urcat pe un webhost printr-un client FTP.
P.S: Nu uita sa implementezi kit-ul FBML in aplicatia ta, kit oferit de staff-ul facebook, in sectiunea Dezvoltatori a site-ului.