| FaraNumePls a întrebat:

Cum pot debloca o persoană pe Facebook?

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Pe Facebook in bara albastra de sus in partea dreapta ai ca o sagetuta indreptata in jos, apesi pe sagetuta, iti apare o lista, apesi pe setari, iti va intra pe o pagina, acolo te duci in lista din stanga si apesi pe 'Blocare' dupa care vei putea vedea o lista cu persoanele blocate, de acolo le poti debloca. Bafta!

| BloodyLips a răspuns:

Buna! Acolo in dreapta sus unde ai "Acasa""Cereri de prietenie", etc ai si un triunghi indreptat in jos. Apesi pe el si iti apar mai multe optiuni.Tu mergi la Setari---->Blocare---->Blocheaza utilizatori(aici ai si optiunea sa ii deblochezi, scrie"Deblocheaza" in dreptul fiecarui nume de utilizator blocat pana acum.)Bafta!

| Ana765 a răspuns:

Dai la setarile contului, la deblocare, iar acolo iti apar persoanele blocate

Întrebări recente