| Reek54 a întrebat:

Cum pot deschide un geam termopan de afara fara sa-l stric? tinand cont ca e putin gol in care pot baga ceva sa imping.

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Nu prea văd ce poți face, dar așa se întâmplă când pierzi cheia...rolling eyes

| solumaam a răspuns:

Nu prea ai cum sa il deschizi fara sa il strici... eventual daca este termopan de mana a 3-a si fanta de care zici este destul de mare sa poti baga o surubelnita mare si rezistenta atunci incearca usor sa o bagi langa sistemul de inchidere si sa o cracanezi si sa impingi in acela-s timp ...majoritatea au sistemul de inchidere in 3 sau 4 puncte de inchidere si i-ti va fi mai greu!

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Mai mai mai ce ai tu de gandno talkingshame on youlaughing

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

thinking eu am spart un termopan a fost mai usor. ce a fost ciudat?thinking era deschis straight face

| HaDeS_9190 a răspuns:

Foloseste o sarma tare din otel, modeleaz-o si apuca manerul geamului, sau foloeste o parghie de gradul II

| geeooo a răspuns:

Poide stricat tot o sa-l strici.bagi ceva ascutit in gaura. poate reusesti sa scoti geamul... apoi sa-l pui la loc