| doni_1852 a întrebat:

De curand mi-am pus usa si geam termopan la dormitor. Pentru ce perdea as putea opta, tinand cont ca sticla este mata, iar peretii sunt de un verde pal? As dori raspunsuri insotite si de poze, daca se poate.happy M-am gandit si la o perdea scurta, dar nu gasesc niciun model.

Răspuns Câştigător
| LolliDolli a răspuns:

Cred ca o perdea galbena spre alb, finuta.Sau o perdea cu bleu usor si pal.Verde e o culoare linistitoare, deci trebuie sa o combini cu alte culori linistitoare.Sa nu exagerezi cu ornamentatul si sa Nu folosesti: rosu,albastruinchis, negru, portocaliu aprins sau verde inchis.

3 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Eu asi spunt ca o perdea galbena spre portocaliu cu brodarie maro depinde acum si ce stil ai tu.Bye

| ChrissD a răspuns:

Poate o perdea galbena cu floricele maro sau portocali

| ChrissD a răspuns:

O perdea galbena cu floricele maro