| Lacrimi_8568 a întrebat:

Cum pot deveni administratorul unui chat?

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna eu pe toate chaturile care intru sunt pusa administrator deoarece stau mult online, vb frumos cu userii, aduc lume si mai fac treburi ce trebuie facute pe un chathappy
Iar dupa ce faci toate astea dai pm la proprietar si o sa-ti dea functiewinkingEu vb despre chaturile wap si web dar nu despre xat.com.

La xat doar trebuie sa aduci lume si sa dai mesaj la adminul principal si o sa te faca si pe tine adminhappy

Usor nu? hai baftasmug

| darkrider a răspuns:

Iti poti face propriul chat pe www.xat.com