| boooooring a întrebat:

Cine sustine ideea de a face un chat pe acest site pentru toti useri TPU? Poate administratorul siteului va face daca avem multe voturi big grin

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Avem chat, dar nu intra nimeni.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Avem chat. Selena, am şi eu o întrebare. De ce să fie 2 chaturi când şi ăsta este aproape pustiu?

| Klara a răspuns:

Exista chat, dar mie sincer nu-mi place straight face

| iepurica_7902 a răspuns:

Pai... avem deja chat pentru toti userii TPU. da click pe dicuta live!(partea de sus a imaginii) si acela e chatul. dar totusi... nu sunt deloc impotriva cu ideea de a face 2 chaturi.

| cornculapte a răspuns:

Nici mie nu-mi place chat-ul. Nu vreau sa critic pentru ca n-am o idee de reforma, deci fara suparare. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal