| dididiana a întrebat:

Cum pot deveni un star dati-mi idei plsss!

Răspuns Câştigător
| ceco a răspuns:

Lucreaza cu photoshop... editeaza o poza cu o vedeta+te adaugi pe tine langa ea eventual in pat si te duci cu ea la un ziar in 1 saptamana maxim esti vedeta apari si la tv si in ziare...

2 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

In mod obisnuit vedetele au 3 calitati: talent, farmec si stiu sa se vanda. Pe la noi se mai intampla si doar cu a treia conditie din lipsa de optiuni la indemana si de dragul lucrului facut prost. Interesant ca toata lumea viseaza la bani si faima dar putini stiu ca astea sunt niste recompense suplimentare pe langa satisfactia unor rezultate deosebite ale muncii lor. Ca si cum ai vrea sa iei premiul 1 la scoala fara sa mergi. Intelegi?

| คηĐЯээд a răspuns:

Poti sa faci de pe net rost de un ID al cuiva faimos
Ex:inna
Si o convingi ca ai voce sau la ce te pricepi s poate te face un star exact ca fetita de 10 ani.