| SarcasticallyPunished a întrebat:

Cum pot dezactiva un cont pe okazii?

2 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Contul Okazii.ro poate fi inactivat prin intermediul unei cereri ce trebuie formulata către Serviciul Asistența Clienți al sitului prin intermediul formularului de suport.
http://www.okazii.ro/comunitati/clienti/

| Fetitza1 a răspuns:

Are si tata un cont pe siteul ala, numai ca, raspunsul este:
cauta prin setari, daca nu incearca sa le trimiti un mesaj. De exemplu, daca mai mesajul de confirmarea acelui cont de la ei, poti sa le trimiti acolo mesajul.
Si ca sa te lamuresc si cu setarile, cauta acolo pe la CONTUL MEU.