| shiningstar_7528 a întrebat:

Cum pot dezactiva un cont hi5? big grin

Răspuns Câştigător
identitate
| identitate a răspuns:

Intri la "cont" si iti apare optiunea "anulare cont". Introduci adresa de e-mail si parola si apesi "ok".big grin Daca face figuri stergi tot(poze, prieteni e. t. c), schimbi numele si varsta si la revedere...

7 răspunsuri:
| M' a răspuns:

Intri pe hi5 dai sus in dreapta la cont si in dreapta scrie anulare cont dai acolo scrii Adresa de e-mail si parola si gata e anulat...

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Dai sus in dreapta, sub numele tau la"Cont"
si la anulare cont, apoi bagi emailu` si parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anuland contul automat se sterg toti prieteni pe care i-ai avut in hi5 corect nu, in cazul in care revi si faci alt cont, cu acceasi adresa de mail., nu raman memorate nicaieri datele din primul cont(prietenii) nu? mersi anticipat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in cont completeaza e-mai-lul si parola si in dreapta sus scrie anulare cont!

| ladyi a răspuns:

Hi5 [ start] - cont- Anulare cont

| alexya19 a răspuns:

Dai sus in dreapta la "cont" si "anulare cont"
si gatabatting eyelashes

| FLORINBERTUTA1967 a răspuns:

Pai cum naiba?