| RalucaaMTFK999 a întrebat:

Cum pot edita poze in photoshop? Trebe sa am cont sau ceav? Fundaa :*

9 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Daca nu vrei sa descarci nimic, foloseste pixlr, mi se pare cel mai bun considerand ca este online.

Dar daca vrei cele mai bune rezulatate iti sugerez sa descarci Adobe Photoshop.

http://itsphotoshop.com/......ilation-of

Alege ce versiune vrei (cea mai noua este CS6, dar eu una prefer CS5) si ar trebui sa iti zica acolo ce sa faci. Daca ai probleme cu traduceri trimite-mi un mesaj si te pot ajuta! :))
Si nu iti trebuie cont din cate stiu(nu este *ahem*, cea mai legala metoda de descarcat ca sa ma exprim mai bine :D )

| Furculingură a răspuns:

Nu îţi trebuie cont.
Trebuie să îl downloadezi.

Sau poţi folosi versiunea online ( care nu se compară cu cea downloadată )

http://www.photoshop.com/
( aici îţi trebuie cont )

| Stitch92 a răspuns:

Pentru editare, gasesti tutoriale pe internet.
Cat despre cont, nu e nevoie.

| Athée a răspuns:

Poti edita pozele fara cont. Uita-te la tutoriale pe youtube.

| BogdanMotiu a răspuns:

Nu trebuie sa ai cont
Cauta pe net tutoriale photoshop si cauti versiunea care o ai tu
Eu am cs3 si am invatat sa-l folosesc uitandu-ma la tutoriale

| ViLLaS a răspuns:

Daca vrei sa editezi online foloseste www.pizap.com daca vrei sa editezi prin photoshop dowloadeazal de aici http://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID=4348 sper ca te-am ajutat;)

| RalucaaMTFK999 explică (pentru ViLLaS):

L-am downloadat, si nu merge, zice sa dau quiet ca nu s-a instalatsad

| Einstein100 a răspuns:

Iti trebuie program specia de editat poze
Il download-ezi de pe net nu trebuie cont

| ElleEllena a răspuns:

Nu este neaparat nevoie sa iti faci cont pentru a edita poze. Poti edita pozele online fara cont