| ρячηтεεsчтα a întrebat:

Cum pot face Chat'ul de la facebook sa imi apara toti prieteni online. ca de ceva vreme imi apar cativa da nu toti online... cum pot sa fac ca sa fie ce si la incepu. psl'z. dau funditaaa...

4 răspunsuri:
| razvanx3 a răspuns:

Este foarte usor. in dreapta jos laga ceas este o rotita cu setari. apesi pe ea si apoi dai la Hide Siderbar

| isit_1314 a răspuns:

Sus in lista cu prietenii de pe chat iti apare o rotita, dai pe ea si apoi la "Limit Availability" si debifezi grupul de prieteni care probabil ca acum iti apar offline. Bafta!happy

| cristinushh a răspuns:

Nu poti face nimichappy, e de la eistraight face. Asa imi apare si mie.

| Valvartej_Vlad_1992 a răspuns:

Nu va merge prieteni care nu aty apar online tr sa dea ei pe rotita si sa te puna online