| Lavynya_7372 a întrebat:

Cum pot face iubit la jocul lady popular? FUNDITA!

6 răspunsuri:
| ramona11ramona a răspuns:

Pai trebuie sa treci de primul nivel si dupa la disco dai la flirt si o sa iti dea dar iti da somer si iti da doar 50$ pe zi e cam enervant dar cu cat avansezi te desparti de el si iti da altul dar depinde la ce nivel esti

fundita?

| St3fa a răspuns:

Buna! Te duci in oras la discoteca si dai la filrt! Pt a atrage un iubit trebuie sa indeplinesti aceste conditii:Când Flirtrezi, 6 criterii sunt verificate: fericirea, foamea, setea, igiena, greutatea și preâul total al accesoriilor și a îmbrăcăminții.

Următoarele valori sunt considerate normale:
Fericirea - 120 sau mai mult
Setea- 0
Foamea - 0
Igiena- 100
Greutatea – +/- 2 kg față de greutatea ideala a domnișoarei
Prețul total al hainelor și al accesoriilor - peste 20 000 dolari.

Dacă ai satisfăcut 3 sau mai puține din aceste nevoi, ai 25% șansă să-ți găsești un iubit, pentru 4, șansa este de 33%, iar dacă le-ai completat pe toate ai 50% șansă.

Când te desparți de iubit, cele 6 criterii sunt verificate iar.

Următoarele valori sunt considerate normale:
Fericirea - 90 sau mai putin
Setea- 20
Foamea - 20
Igiena- 70
Greutatea – +/- 4 kg față de greutatea ideala a domnișoarei
Prețul total al hainelor și al accesoriilor - peste 15 dolari.

Dacă ai satisfăcut 3 sau mai puține din aceste nevoi, ai 25% șanse să te desparți de iubit, pentru 4 șansa este de 33%, iar dacă le-ai completat pe toate ai 50% șansă.
Sper ca te-am ajutat!
Succes!

| Dreamy a răspuns:

Du-te la disco( dar se poate doar daca esti la lvl 1), si dai pe butonul :du-te la flirt! S-ar putea sa nu iti gasesti din prima dar la a 14 incercare sigur vei reusi! Popici ca sklipici!

| ThєOηlyOηє a răspuns:

De la oras te duci la disco si acolo ar trebui sa ai ceva de genu "du-te la flirt". Asa iti faci iubitwinking

| Stefy_4126 a răspuns:

Te duci in oras dupa aia te indrepti spre discoteca si apesi pe butonul filtreaya sau ceva de genul si dupa aia iti zice daca ti'ai gasit vreun prieten.ai doar o santa pe zi si primul iubit iti aduce 50 de bani si 50 de puncte pe zi! sper ca ti'am fost de ajutor!:*

| TeaAura a răspuns:

Te duci la disco si flirtezi