| madalynaaa a întrebat:

Cum imi fac iubit la lady popular?

13 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

Dai la disco, şi la "Filtrează"happy

| CreepyCrow a răspuns:

La mine de fiecare data cand dau la oras imi apare ca imi trebuie Adobe flash player si asa mă oftică, niciodata nu merge, si se mai si opresc si videourile, trebuie sa astept a 2 zi ca pun din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai acolo sus unde scrie ajutor si dai la sansa de filrt citesti acolo ce scrie dai la disco si iti faci pr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si ce fac ca am dat la flirt si nu mi-a mers am dat la ajutor si nu mi-a mers acum ce fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la domnisoara mea. si sunt in dreapta niste draptungiuri. Dai unde scrie 'Scopuri' si vezi acolo nivelurile. si cand apare ceva in legatura cu iubitul. te duci la discoteca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ati gasi un iubit trebuie sa te duci in oras, mai exact la discotecablushing Si dai click pe iconita cu "Du-te la flirt". Ai 14 incercari dintre care eu la a 5 am reusit :* BAFTA FETELEElove struck:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te la disco si danseaza 15minute ca sa-ti gasesti perechea fundita?

| ღCARMELAღ a răspuns:

Te duci la cluburi, alegi un club, apoi alegi un iubit si dei pe flirteaza

| NiiiaaRawwr a răspuns:

Te duci in oras, la disco si ai acolo "Du-te la flirt" dai click acolo si gata.
Nu intotdeauna reusesti din prima si merge doar o data pe zi.

| ileanaparlici1979 a răspuns:

Pai mergi in oras si intri in club si acolo iti da go flirt dai acolo siiti faci iubit.

| marina_4870 a răspuns:

Wdsf

| marina_4870 a răspuns:

Dai la oras la disco si la flirt
nu mereu gasesti un iubit din prima merge doar odata pe zi

| alexandra453 a răspuns:

Pai te duci la discoteca si dai du-te la filrt. Daca nu reusesti de prima data trebuie sa indeplinesti niste d-ale de acolo pe doamnisoara: * Fericirea: 120 sau mai mult;
* Setea: 0;
* Foamea: 0;
* Igiena: 100;
* Greutatea: +/- 2 kg de la greutatea ideală a domnişoarei;
* Valoarea totală a hainelor şi a accesoriilor pe care le deţine domnişoara ta: peste 20 000 de dolari.
Gasesti aici:http://help.xs-software.com/....../game.html :x:X