| alexandrrrr a întrebat:

Cum pot face mai repede yang la metin2? Am un warrior de lvl 24!

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

@caramelagurl33: daca mai ai genul asta de raspunsuri pe viitor, iti sugerez sa le tii pentru tine.

Ca sa faci yang ai 2 variante:

1) Faci un farmer (caracter de lvl 21 cu iteme +6/+7 pe care il tii la medalii, de preferat mental, si alt caracter de 25 cu iteme +6/+6 corporal pe care il tii la metine. Bineinteles, poti face un mental, stai pana la 25-28 la medalii apoi te schimbi pe corporal si bati metine multe).
2) Faci specula (cumperi ieftin - vinzi cu mult. de ex. eu gasesc mereu Bucata de piatra pretioasa la 25-30-50-100k si o vand cu 250k. )

Sanatate

3 răspunsuri:
| caramelagurl33 a răspuns:

Lupta si fa misiuni trebuie sa muncesti pentru bani sau daca vrei sa hackuiesti ajungi pe mana politiei si a fbi-ului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii usor zici la ei te cresc 15 llvl asta stie si unu de 4 ani.

| razvyx a răspuns:

Vreti un site de unde puteti primi pentru prima oara gratis yang? daca da esti bine venit pe situ nostru http://free-yang-mt2.yolasite.com/