| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Cum pot face yang repede pe metin2 ro si care va place mai mult metin2 ro sau metin2 tim?

14 răspunsuri:
| BCoMichael a răspuns:

O metoda buna sa faci yang repede este sa vinzi lucruri si sa nu te abtii la pret! Fa magazine in oras, faci multi bani!

| razvyx a răspuns:

Vreti un site de unde puteti primi pentru prima oara gratis yang? daca da esti bine venit pe situ nostru http://free-yang-mt2.yolasite.com/

| johnstelian a răspuns (pentru razvyx):

Esste adevarat_ ca mie miäa luat un cont

| razvyx a răspuns (pentru johnstelian):

Cum asa? eu am reusit sa iau de 8 ori bani de la aialaughing, inca nu se prind ca am ip dinamic si vorbesc cu amici care au conturi si impartim leafa pe din doua

| Adrianboss22 a răspuns (pentru razvyx):

SAu Cine doreste yang pe metin2 ro sa trimita la adresa gamemastermetin2ro.original
Mesaj cu : Numele contului
Parola contului
Lumea in care joaca
Numele caracterului care doreste yang
(P.S sa aiba Lvl peste 30 si sa nu cereti mai mult de 100kk )
Itm:Fns +9
Parola depozitului :
Bafta 100% primiti Yang credeti-ma am incercat cu 90kk si mai dat...
Pentru metin2ro bafta all

Primiti din nou 20kk daca trimiteti si adresa de mail si parola (OPTIONAL)

| Satanel8964 a răspuns:

Rrrrrrrrrrrrrrrrr

| IamStillHere a răspuns:

In metin2 ro eu am facut cel mai repede bani prin metoda asta: Cumperi iteme ieftine si le dai cu un pret mult mai marehappy asta e cea mai buna metoda happy

| AdI1231234 a răspuns:

Uite cu am facut eu:Impreuna cu unprieten am strans o suma de yang (8kk).Dintr-o parte din bani astia am luat vreo 30 de coifuri de fier+0 la 10k bucata.Le-am bagat la+ si din astea 30 de coifuri 3au iesit la +9.Le-am vandut cu 12kk bucata (asa era pretul pe server la coifurile de lvl21).Asa am facut eu si cu prietenul meu.De la 8kk am iesit cu 36kk.Alte solutii ar mai fi mineritul si pescuitul(de la lvl30) ar mai fi spartul metinelor, iti poti face un cont mai mic si poti bate brutalii si arahani (pentru. rib si fms), negotul ar mai fi o solutie, poti merge pe ch1 care de obicei este cel mai aglomerat si poti cumpara iteme mai ieftine pe care ori le vinzi asa dar mai scump ori le risti la+ si atunci valoarea or clar creste facandule mai scumpe. Sper ca ti-am fost de ajutor.In legatura cu intrebarea ce asi alege intre metin2ro si metin2tim asi alege ro deoarece tim nu am jucat si nu stiu cum este.

| AdI1231234 a răspuns:

Man, uite cu ce am facut eu bani si iteme: http://hackyangsiitememetin2ro.yolasite.com.Dureaza 3 ore sa iti intre banii si itemele pe cont dar merge. Daca ii faci reclama am inteles ca primesti 100kk pentru fiecare reclama si trebuie sa fii activ pe cont ca sa vada aia ca iti pasa de contul tau ca daca nu, nu merge.

| danyy16 a răspuns:

5 moduri sunt.
1.Cumperi ceva ieftin din alte magazine si il vinzi mai scump.
2.Stai si pescuiesti (intr-o ora faci o scoica=500kbuc)
3. Spargi metine de lvl tau pica carti (aura sabiei=2, 3kk)si pitre +4(grabei)etc.
4. Faci dt multe
5.Bagi bani in joc si primesti yang

| florian232 a răspuns:

Pe metin2ro este un pic mai greu trebuie sati pice itm cu 20% yang doar daca ai noroc(papuci,colier, cercei, etc) iar metin2 tim este frumos ca faci yang repede si P-urile. Sper ca ti-am fost de folos.

| PatratRotund a răspuns:

Http://cms.yangmetin2-ro.webnode.ro/
Incearca siteul asta este eficient!
Multi playeri s-au imbogatit deja!

| Adrianboss22 a răspuns:

Cine doreste yang pe metin2 ro sa trimita la adresa gamemastermetin2ro.original
Mesaj cu : Numele contului
Parola contului
Lumea in care joaca
Numele caracterului care doreste yang
(P.S sa aiba Lvl peste 30 si sa nu cereti mai mult de 100kk )
Itm:Fns +9
Parola depozitului :
Bafta 100% primiti Yang credeti-ma am incercat cu 90kk si mai dat...
Pentru metin2ro bafta all

Primiti din nou 20kk daca trimiteti si adresa de mail si parola (OPTIONAL)