| EoFetitza a întrebat:

Cum pot face multe puncte pe lady popular?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Salut!
Punctele le faci de la jocuri, apartament, prieten, salonul de infrumusetare, solar, dansand si vizitand clinica.
Succes! happy

| ArT_2528 a răspuns:

Heey si eu am cont si pe eng si pe rom! big grin... cum poti sa faci puncte... thinking daca te joki jokurile, de la apartament, de la iubitwinking big hug eu asa fac happybig grin

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Ms funda, scumpa :*!

| Poison_9734 a răspuns:

Pai.
iti ei iubit.
joci jocuri...
thinking

| denisa179 a răspuns:

Le faci si prin,, Arena Modei'' (daca concurezi impotriva cuiva)

| Maria_Ana_1997_a a răspuns:

Punctele in Ladypopular le faci putin cam greu Eu am lv 13 si dabia am 27034 puncte In acest mod poti face punctele De la salon daca schimbi parul si te machezi primesti 100 puncte De la iubit daca ai lv mai mare sau mai mic depinde De la reusite poti castiga maxim 2000 puncte Si de la spital Iti poti face sani mari sa iti schimbi buzele sau ochi Mai poti face puncte de la caatelus si apartament