| kryssstyna a întrebat:

Ce credeti despre el? :) :)) http://media.photobucket.com/......dragon.gif

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

El straight face? Acum ma intreb daca e fata sau baiathee hee. Sau o fi neutru thinking in ziua de azi totul e posibil rolling on the floor.

| LoveMusic a răspuns:

Woow :o
Credeam că e o fată laughing
Ei bine rolling on the floor
Şi Bill Kaulitz de la Tokio Hotel seamănă cu o fată oh go on (nu jignesc fanii) Doar că, Bill e mai frumos laughing

| lola a răspuns:

Chiar arata ca o fata daca nu ii vezi corpul si avand in vedere ca are ruj pe buze. dar daca nu era asa blond/alb chiar mi-ar placealaughing

| bombonik31 a răspuns:

Credeam ca e o Ealaughing)

| shadow23 a răspuns:

E fata? :o

| DLemon a răspuns:

Este G-Dragon. Unul dintre cei mai de succes cantareti coreeni. Este liderul de la Big Bang, dar si-a lansat si un album solo.
Si este foarte frumos=p~.