| bigsy a întrebat:

Cum pot improviza un costum de vampir?

3 răspunsuri:
| kta1431k a răspuns:

Nu e foarte greu pana cand vine vorba de dinti. Si in plus fiecare vede vampirii in felul sau, deci nu cred ca ar fi foarte dificil.

| acestaesteunnume a răspuns:

Ketchup sau snage fals ^^ si colti Q_Q o capa rosie sau fata de masa... poti sa cauti pe Google, este foarte folositor (:

Have a nice day.(:

| LëxRóck a răspuns:

Poti cumpara de la magazinele de costume-sunt magazine si pentru carnavale si sunt multe si de haloween(vampir)
poti folosi sange fals sau kechup, suc de rosii(de paste sau altele)
niste haine preferabil negre si o pelerina care poate fii o fata de masa, cearceaf fata de perna sau o bucata de material mai mare
dinti ti-i poti cumpara pentru ca nu cred ca exista vreo metoda de ati face dintii
desi cine stie? te poti gandi si orice se poate intampla
pa pa