| RecycleBin a întrebat:

Cum pot pune o melodie la hi5 ca sa se porneasca direct? adica atunci cand intra cineva pe profilu meu sa se porneasca singura melodia?

4 răspunsuri:
| 3ntzz a răspuns:

Intri pe TPU si intrebi pe cineva straight face

| Smileee a răspuns:

Incearca aici : http://sites.google.com/......pentru-hi5

sau :

Intri pe www.mixpod.com, dai la creata playlist, alege un tema, apoi scrii url si bagi melodii in el, dai la customize, pui un model, pui o culoare, dai la save playlist, dai nume la playlist, pe urma save si iti faci cont(nu e nevoie sa il activezi) si dupa iti apare un cod, selectezi simbolul de la hi5 si apoi dai pe copy si cuprinzi tot codul, te duci in hi5 si dai paste la code la About me sau unde vrei tuh sa'l pui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici: http://www.youtube-video-codes.com/ scrii la search melodia preferata si iti vor aparea niste videoclipuri. Alegi unul dintre ele, dupa aceea dai la Grab code si NU UITA SA BIFEZI CASUTA AUTOPLAY! Dupa aceea dai copy, te duci la profil, iti alegi sectiunea si dai paste.

SAU

Intra pe http://radio-light.ro/web/ dai la cautare si iti alegi muzica/videoclip si scii melodia pe care vrei sa o pui. Dupa aceea, copy codul de la Autoplay.;) si te duci pe hi5, iti alegi sectiunea si paste.:)

Bafta! :D :)

| KaTaLLynna a răspuns:

Dai la aplicatii sus stanga si este o coloana in stanga cu mai multe activitati da la muzica si acolo sunt mai multe situri de descarcat pe hi5 cum ar fi my music, my favourite music si multe altele iar apoi scrii numele artistului si cantecul iar apoi descarci si voila! fundita?