| SweetCheeks22 a întrebat:

Hey tpu.Cum pot sa pun o melodie pe hi5 iar atunci cand intra cineva sa-mi vada profilu sa porneasca automat?
plzz

3 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Ceao! pai nu pot sa te ajt dupa TPU! da-mi add pE YM : alex_vip_x u imi dai linkul de pe youtube a melodiei si eu ti-o fac sa se auda pe fundal la profil automaT! uitate la profilu meu sa vezi exewmplu : http://alexutzu-bitzu.hi5.com intra si astpti o sec sa inceapa mel! astept sa-mi dai adD!

| Iasmiine a răspuns:

Http://www.youtube-video-codes.com/

Si procedezi astfel :
1) Intrii pe site si pe undeva prin mijloc mai sus, apare un patratel alb. Acolo scrii melodia care doresti si dai Search For Videos;
2)Iti apar acolo mai multe videoclipuri si il alegi pe cel care il vrei;
3)Dai click pe el si o sa iti apara videoclipul, iar sub videoclip scrie "Grab Code", si dai click pe Grab Code;
4)In acelasi loc unde a fost videoclipul, iti apar niste coduri si observi ca sub primul cod scrie asa "Code To Embed Video On Your Blog, Profile Or Web Site
AutoStart" si langa acesta, un patratel alb. Dai click pe patratel;
4) Copiezi codul de sub patratelul acesta si dai paste la hi5 la "despre mine" sau intr-o alta sectiune.
Sper ca te-am ajutat
Pa :*.