| SnicK a întrebat:

Cum pot pune pe youtube video pe TOT ecranu, ca video e in mijloc si pe langa e negru...in dreapta si stanga.
DE CE? Cum sa fac?
Trebuie sa am Monitor Widescreen? Sau ce?

FOlosesc Sony Vegas

Mersi.

Răspuns Câştigător
| DeeDee a răspuns:

Videoul tau trebuie sa aiba marimea 640x480 (eu asta folosesc.) sau 1280x720 pentru HD.
Marimile acestea ti le poti alege in Vegas de la File -> Properties sau la sfarsit, cand rendezi, dupa ce apesi "Render as" apesi "Custom" si setezi de acolo ce iti convine. Daca mai vrei detalii, poti sa imi trimiti un mesajtongue

2 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Damn, am gresitcrying marimea e 640x360. Multumesc pentru fundita^^

| crynna_5193 a răspuns:

Langa videoclip in coltul din dreapta josai acolo un buton in dreapta de tot cu 4 sageti pe el de ala se face full screen si tot pe el revi la normal