| Bionicle a întrebat:

Ascultati.Voi v-ati facut vreodata o reactie video pe Youtube? Folosind aplicatia Sony vegas pro? Eu am reusit sa imi fac cateva,dar aplicatiile Sony vegas nu durau prea mult sa le folosesc,aratau ca trebuie sa le cumpar online,sau sa adaug un serial number, iar eu ma asteptam sa instalez una gratuit, dar nu.

1 răspuns:
| BullseyeShot a răspuns:

Toate aplicațiile de genul (After Effects, Premiere Pro, Sony Vegas) necesită licență pentru a putea fi utilizate pentru o perioadă mare de timp şi/sau pentru a avea acces la mai multe funcții ale aplicației (în general).