| dajhnsfaouafs a întrebat:

Cum pot pune vocea mea pe un negativ? un program sau ceva si ziceti-mi cum
P. S-nu imi spuneti sa caut pe google!

Răspuns Câştigător
| omuleatza a răspuns:

Poti in Adobe audition, in multi track pui negativul dorit, si peste el, in stanga ai 3 optiuni, dai pe cea de record si o sa inregistreze vocea ta pe negativ, iar in acelasi timp poti auzi negativul, alt mod de a face asta in Adobe audition: inainte de toate inregistrezi vocea ta, inainte sa faci orice jos apesi butonul de record si o inregistrezi, apoi in multi track pe o banda tragi negativul si pe o banda tragi vocea inregistrata si mixezi, sper ca a fost de folos, fundita?; x

1 răspuns:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Cauta pe google laughing)