| LoonyBoy a întrebat:

Salut tPU! Ziceti-mi si mie un program bun de inregistrat vocea, un program pe care poti sa audaugi si un negativ si un program care sa modifice timbrul vocal.

1 răspuns:
| RosataMarian a răspuns:

Salut. Iti dau o multitudine de posibilitati. In caz de folosesti placa de sunet si un microfon: Adobe Audition. Cu asta faci orice. Mai sunt SoundForge, CoolEdit. Timbrul vocal il modifici cu diferite pluginuri. Eu folosesc Fruity Loops cu care imi fac si negativele.