| madalinaeu a întrebat:

Cum pot sa aflu daca baiatul pe care il plac ma place... adica cum sa isi deie seama ca il plac?

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Pai acum depinde si de baiat pentru ca majoritatea se manifesta diferit atunci cand sunt indragostiti de o fata. Cele mai intalnite gesturi(zic eu) sunt cele de genul: iti zambeste mereu cand te uiti la el, sta mereu in preajma ta, incearca sa-ti fie mereu pe plac si e primul care iti sare in ajutor atunci cand ai nevoie de el. poti afla si intrebandu-i prietenii(care cel mai probabil stiu ). sau daca ai curaj il poti intreba chiar tu(dar numai daca vezi vre unul din semnele cum ca el te-ar placea). Succes!

1 răspuns:
| Gândac a răspuns:

Salut!
Pai cred ca cel mai normal ar fi sa afle de la tine ca il placi. In flul acesta ai afla si tu ce parere are despre tine.
Dar daca nu ai curajul sa ii spui fata in fata, poti incerca sa ii spui pe messenger (daca poti), sau prin intermediul unei prietene bune.
Dar cred ca cel mai bine ar fi sa afle de la tine.
winking

Întrebări recente