| Dorinel a întrebat:

Cum pot sa ajung la AFI PALACE COTROCENI daca stau in Berceni mai exact Big Berceni?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metrou pana la eroilor si iei masina. Ori mergi pana la metrou politehnica si de acolo inca 5 min pe jos. A doua varianta mi se pare simpla ca sa nu te incurci cu troleele

4 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Cu taxi-ul laughing

| JesterRO a răspuns:

Salut. Ia metroul pana la Eroilor (shimbi la Unirii). Dupa ce ai iesit la suprafata faci stanga spre gradina botanica. Pentru repere intrebi pe cineva pe acolo, nu mai mergi mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi cu tramvaiul 11 pana la liberty sh de acolo iei 25 vreo 5 statii happy si te lasa fix in fata la afi palace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iei 137 si te lasa fix in fata