| MrWrestleMania a întrebat:

Cum pot sa bag un joc pe un ps2 de pe un PC? Am ps2 de la Sony. Mentionez ca nu este modat inca. Trebuie sa-l modez nu? Este vorba despre jocul Smackdown vs Raw 2011 pentru ps2. Am card pentru ps2 de 8 mb. Cine imi da si mie o explicatie? Va rog. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Nu stiu daca ai observat dar, PS2 in conderadica in sursa are ceva ca un fel de disk...ala il bagi in comp tot in sursa e ca un fel de stik... fundita?:X