| DaughterOfDarkness a întrebat:

Cum pot sa castig bani pe stardoll? M-am jucat jocurile alea si nu am primit niciun ban! Va rooooooogggggg ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Lavinia20 a răspuns:

Nu poiti castiga bani reali, decat in joc. Daca esti superstar poti recicla un lucru din casa care nu mai e in magazine si primesti un dolar. Daca esti superstar poti vinde lucruri care nu mai sunt in magazine. Si mai ai aceea optiune cu "Joaca si castiga" o data pe zi. votezi un scenariu, suitul(casa) cuiva, albumul, votezi pe cineva de pe pasarela si un design. Si asa castihi bani.
Succes

5 răspunsuri:
| Cretzule a răspuns:

Vrei sa primesti banii pentru ca te joci? laughing rolling on the floor

| Cineva_1522 a răspuns:

Faci bani jucand si imbracand fain fetelewinking funda

| andreeaaa1 a răspuns:

Trebuie sa-ti apara pe undeva 5 banuti
si dai click pe ei si fa ce iti spune

| Gabyy_8657 a răspuns:

Pai in fiecare zi castig 5 dolari(1 dolar care ramane permanent si 4 care trebuie sa-i cheltuiesti in acea zi astfel dispar). Trebuie sa votezi casa unuiutilizator, albumul, scenariul si apoi dai la Spotlight apoi la Contests and events si dai la Catwalk si votezi fata care iti place apoi dai la Hotttest design si votezi imbracamintea care iti place.Si gata ai 5 dolari care sa-i cheltui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare zi primesti 20 de dolari din partea jocului si ca-sa mai primesti inca 5 dai pe dolarul jumatate si faci ce ti se cere