| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Cum se face bani pe imvu? am jucat aproape toate jocurile si nu am primit nici un ban! va rog ajutati-ma crying

2 răspunsuri:
| JustMee_5020 a răspuns:

laughing Poti sa downloadezi toolbarul, poti sa activezi id-ul de mess, poti sa-ti faci cont la faebook[de la ei de pe site] si sa faci ce zic, etc. Cel mai usor, intra pe IMVU, logheaza-te (in joc, nu pe site) si la a doua pag. da la "free nu stiu cum" laughing oricum e un Euro cu aripi sau ceva de genul.Si apesi acolo.Si de acolo te descurci. fundita?

| eusnualta_8950 a răspuns:

Iti explic eu... allyy_12z da add. a si daca se poate si fundita smug big grin