| MaRiaSmilee a întrebat:

FUNDA! Cum castig bani din aceea galbeni pe stardoll?

Răspuns Câştigător
| Liana12 a răspuns:

Heii :* Pai te conectezi la facebook si la twitter sau te faci superstar smug Eu ma fac superstar ca sa primesc bani galbeni big grin Sper ca te am ajutat happy funda puppy dog eyes?

Răspuns utilizator avertizat
| Liana12 a răspuns (pentru MaRiaSmilee):

Ca sa te faci superstar dai la more stardollars, pe urma o sa iti apara 2 categorii una Stardollars si una Superstar + Stardollars, pe urma selectezi unde zice 2 weeks si iti scrii nr de telefon acolo, dai go buy si iti alegi reteaua in care esti ( Orange, cosmote sau Vodafone )si pe urma o sa iti apara sa trimiti mesaj la 1270 cu PLATESC, trimiti mesaj si pe urma devii superstar happy sauuu daca nu vrei sa te faci superstar te conectezi la facebook si la twitter : dai la My account / settings / si jos apare GET CONNECTED si apesi pe " Connect to Facebook " si iti da 10 sd big grin si la twitter faci la fel happy si daca intri in fiecare zi pe facebook o sa primesti o data la cateva zile 5 stardolari :* cum te cheama pe stardoll?

Răspuns utilizator avertizat
| Liana12 a răspuns (pentru MaRiaSmilee):

Sub stelutele de la suite, primul semn - apesi pe el :* si eu am fost incepatoarewinking dar asta a fost acum 3 ani big grin

| Ana-Maria_Moldovan_1998 a răspuns (pentru Liana12):

Dar trebuie sa da bani reali nu?!

11 răspunsuri:
| doolsik09 a răspuns:

Poti sa il conectezi la telefon sau daca intri p fb iti va da :castiga stardolari si iti va da indicatii NUmele meu de pe stardoll este Econteras.:*

| Andii_8470 a răspuns:

Te faci Superstar. Stadoll'u nou e naspa straight face

| Nicoleta_Catalina_1998 a răspuns:

Te faci supersatar pentru a castiga in fiecare zi stardolari. funda? happy :*

| Andreea_Deea_1976 a răspuns:

NUsh