| aaaaaaa1 a întrebat:

Cum pot sa dezinstalez ask for genuine Microsoft software?

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Sau mult mai simplu, descarci executabilul ăsta: http://www.softpedia.com/progDownload/RemoveWGA-Download-42782.html, îl execuţi, dai yes sau ok, nu mai stiu ce te-ntreabă şi gata. Şi în plus, o a 2-a metodă, am eu tot un executabil, un crack pentru windows, dai dublu clik pe el ţi gata ceaiul, ai windows original. Dacă-l vrei dă-mi add pe vld_cst şi ţi-l trimit.

8 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/progDownload/RemoveWGA-Download-42782.html
RemoveWGA functioneaza doar daca ai windows xp SP1 sau SP2 bafta :*

| Serenity_3531 a răspuns:

Buna. Urmeaza pasii si nu o sa mai ai probleme. Si dezactiveaza update-urile.winking

- Deschide : Windows Task Manager. ( asta se face cu tastele Ctrl-Alt-Delete - in acelasi timp apasate)

- Opriti : wgatray. exe - process in Task Manager daca exista acolo cu clik dreapta pe mouse

si il dezactivati cu End Process Tree.

- Restart Windows XP in Safe Mode.

- Delete WgaTray. exe din C:\Windows\System32 - sau il cautati cu search in C:\.

- Delete WgaTray. exe din C:\Windows\System32\dllcache - sau il cautati cu search in C:\.

- In bara de jos procedati asa : Start - Run - la Open scrieti :RegEdit, si dati OK.

- Cautati : HKEY_LOCAL_MACHINE - SOFTWARE - Microsoft - Windows NT - CurrentVersion - Winlogon - Notify

aici este un folder cu numele :‘WgaLogon’, il stergeti complet. Apoi inchideti Registry Editor.

- Reboot Windows XP - faceti restart de Windows si o sa vedeti efectul.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai usor trebuie sa descarci programul:removewga, dai ok, si ti se restarteaza pc, si scapi de probelema.bafta...

Alte răspunsuri