| SelenaDesire a întrebat:

Cum pot sa fac ca o subtitrare ( vreau sa vad un film pe calk) sa se vada in alt fel de font. Adica nu cel obisnuit Arial, in altul, si daca e nevoie recomandati-mi orice, programe, sfaturi, smecherii, orice. Doar sa fie alt font.

3 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Trimite-mi un mesaj privat, in care sa imi spui ce player folosesti.Asa iti voi spune exact unde trebuie sa "umbli"...

| valy a răspuns:

Deschizi bs player.click dreapta-options-preferences-subtitles-si vezi ca o sa iti apara undeva font-apesi pe el si iti modifici cum vrei tu subtitrareawinking

| mrsolo a răspuns:

Pai fi atenta, deschizi titrarea in word, notepad etc, selectezi scrisu, si alegi fontu dupa care dai save, nimic mai simplu!