| Baiaaanca a întrebat:

Cum pot sa fac cursorul de la mouse sa fie altcumva decat o simpla sageata? funditahappy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Http://cursors.funutilities.com/
Downloadezi de aici ce`ti place mai mult:)

| Baiaaanca explică:

@didi.la tine nu merge daca vreau sa le pun.imi da un linkhappy

| Didii15 a răspuns:

Start->Control Panel->Printers and Other Hardware->Mouse->Pointers

sau

http://cursormania.smileycentral.com/......ndex.jhtml

succes!

fundita?:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai control panel si se vede oun maus cu o imprimanta depinde ce windows ai daca ai windows xp dat control panel si ai un maus si apesi pe el si til modifici cum vrei

| anonim_4047 a răspuns:

Dai la "start"in bara de start, intri la "control panel", intri la "mouse" sus o sa iti apara mai multe obtiuni dai a 2-a "pointers" dai mai jos la "browse" si iti alegi ceva dai"open" "apply" si "OK"!

Întrebări recente