| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fur la Barn Buddy daca e mancare la caine? Am vazut ca unii pot fura chiar daca e mancare la caine. funditaaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai tab pana un dreptunghi galben apare unde scrie fermele prietenilor sau friends far apoi dai enter si bifezi cainele si furi imediat pana nu iti da eroarehappy

19 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Dai cu o zi inainte, cainele ramane fara mancare si tu poti fura. Poti fura doar de la plantele gata de recoltare inainte de a schimba data.

| IuliAnnA_6074 a răspuns:

Atunci vei putea fura doar cand tu nu ai cainele activat! Fundita? Mersi:*

| Bafana a răspuns:

Pe hi5 sau pe facebook pe hi5 mi se pare ca sunt trukuri da nu sunt sigur pe facebook nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inainte mergea cum zic ajtea cu data inainte... dp acum nu mai merge asa deci NU MAI INCERCATI... o sa va dea eroarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum adica cu data inainte?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde dau tab?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca jocul este pe hi5 atunci faci asa:

1. te duci la ferma vecinului de la care vrei sa furi

2. apesi TAB (se afla pe tastatura in stanga, primul rand de sus in jos)

3. ti apasat si o sa apara un chenar galben, ti apasat pana ajunge jos unde scrie "friend's farms"

4.cand acel chenar galben ajunge acolo apesi enter

5. o sa iti apara o fereastra unde sunt toate animalele, casele etc ce are el in ferma

6.dezactivezi cainele (dai click pe imaginea lui si o sa apara pe culoarea gri)

7.nu dai nici "x" nici "enter" sau "ok"... o lasi deschisa

8.iei manusa si furi pe langa acea fereastra dai + si se mareste ferma si poti fura de pe toata plantatia

9.acum poti da ok sau x si va aparea o eroare dai si la aia ok si o sa iti apara ce ai furat la storehouse

succes!

merge 100%

nu uita!

merge numai pe hi5 si nu da x sau ok dupa ce dezactivezi cainele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA, Am dat TAB si a ajuns la chenar, dar acolo sunt doua semne... Scrie Friends' Farms si acolo desupt sunt 2 semne, o lupa si inca un semn, dau enter pe lupa si imi arata ceva mis in colt si scrie Search... am facut bine pana aici? Astept Raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu imi apare niciodata pe fermele prietenilor... ori imi apare pe search ori pe search ori pe refresh... si nu merge sa dau pe friend's farms sad cum draq sa fac? :-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca jocul este pe hi5 atunci faci asa:

1. te duci la ferma vecinului de la care vrei sa furi

2. apesi TAB (se afla pe tastatura in stanga, primul rand de sus in jos)

3. ti apasat si o sa apara un chenar galben, ti apasat pana ajunge jos unde scrie "friend's farms"

4.cand acel chenar galben ajunge acolo apesi enter

5. o sa iti apara o fereastra unde sunt toate animalele, casele etc ce are el in ferma

6.dezactivezi cainele (dai click pe imaginea lui si o sa apara pe culoarea gri)

7.nu dai nici "x" nici "enter" sau "ok"... o lasi deschisa

8.iei manusa si furi pe langa acea fereastra dai + si se mareste ferma si poti fura de pe toata plantatia

9.acum poti da ok sau x si va aparea o eroare dai si la aia ok si o sa iti apara ce ai furat la storehouse

succes!

merge 100%

nu uita!

merge numai pe hi5 si nu da x sau ok dupa ce dezactivezi cainele!

numai functioneaza aceasta metoda...la mine numai trece pe la Friends.stii atla metoda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai merge chestia cu tabulsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai ziceti de metoda asta cu tab ca nu mai e valabila. astea sunt aberatii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu o varianta dea a fura cu casa peste '''''''' deci intri la vecin dai clic dreapta qualiti dai low apoi intri la alt vecin apoi intri din nou la vecinul asta care ai dai low si apoi dai huge si iti dispare casa ''''''''''''''' fundita *******

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mere cu tab alta solutie pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai merge sa furi cu TABwinking. Am incercat eu.Numai incercati sa furati cand are cainele mancare, cu anumite chestii.Nici aia cu data numai e bunawinking. Deci, poti sa furi doar daca cainele nu are mancare. :p

| ßüттέяŦℓÿ a răspuns:

Iti zic eu un pont...da vad ca deja ai dat fundita asa ca nu tyl may ZYk era mai greut iti lua pootyn din timp dar era misto si mergea, si inca merge,

| razvanelu67 a răspuns:

Am incercat si eu sa dau ca voi pe TAB dar nu imi merge.
Nu mi se pune fermele prietenilir in chenar galben ce fac?

| IonutZ_4103 a răspuns:

Da dai cu o zi inainte da iti apare eroare cand dai sa furi Dc imi spuneti va rog

| IonutZ_4103 a răspuns:

Dai cu o zi inainte da stiu dar cand dai sa furi iti apare o eroare dc? Dau Funda!