| M4RK a întrebat:

Cum pot sa imi fac un site? de ex:www.TPU.ro,www.ejocurigratis.ro/

4 răspunsuri:
| M4RK explică:

@sharky nu am cerut sa comentezi tu, am cerut doar un program sau cum se face un site asa ca tacifrustrated

| andreiandrei022 a răspuns:

Domeniu TK gratis aici: vreausitegratis.tk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:-o @messi am dormit asa de mult? nici nu stiu cum sa scriu, vad ca ati modificat mult limbajul.
Pot sa-ti zic pingu? pot...pentru ce vrei sa-ti faci site? nu ai ce face cu timpul tau liber, plus ca dupa atata munca vor castiga alti de pe urma ta fara sa-ti zica un simplu multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceri prea putin... da lasa ca vine prietenul tau imaginar si il premiezi cu fundita, iti pare rau ca ti-am dat peste cap planurile de auto-premiere? imi pare rau, mai bine ceri si iti dau eu fundita...have funn bye