| GeorgianaDragus a întrebat:

Cum pot sa imi remixez vocea sa sune mai furmos intr-o inregistrare in care am cantat big grin

funda

hee hee

4 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Pai sunt diferite tehnici si efecte pe care poti sa le folosesti in programe de tip studio. Recomand sa ti downladezi Fl studio 9 si sa incerci sa lucrezi pe el. Daca nu poti contacta pe ceineva care stie (adica eu). Daca efectele nu merg pana la urma,
ultima sansa = reinregistrezi

| Happy a răspuns:

Incearca asta schimba vocea in timp real http://funny-voice.en.softonic.com/

| PiGeY a răspuns:

Cauta un program de editat, eu am inregistrat o singura data un cover si am pus efectul Hall! e foarte okey pentru voce.

| Shtrumphu a răspuns:

Eu sugerez ori Auto-Tune ori Audacity pentru a remixa inregistrarea. Problema e ca trebuie sa inveti cum sa remixezi. Mie imi place la Audacity ca poti face o melodie ca si cum ar fi cantata de alde Alvin...