| Matei_Gianina_1970 a întrebat:

Stiti cumva un program gratuit de inregistrare voce pentru laptop care sa nu-mi faca vocea sa sune exact ca atunci cand ma inregistrez pe telefon(gen foarte pitigaiat). Toti imi spun ca am un timbru cald si frumos,dar cand inregistrez, nimeni nu isi da seama ca eu am cantat...Se aude foarte prost pe telefon,in sensul ca totul e bine,afara de voce, care e precum cea a unui copil mic.Ador cantecele versiune nightcore care au vocea mai,,pitigaiata", dar aici se aude prea.....Multumesc anticipat!
P.S. Fundica cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Levente a răspuns:

Windowsul are din start un program "sound recoder", doar cauta-l. Ai si online ceva interesant daca vrei ceva la graba.
http://online-voice-recorder.com