| PepsiiLemoon a întrebat:

Cum pot sa " leg " contul de pe polyvore de contul de pe facebook? adica, cand creezz ceva in polyvore sa apara pe facebook intr-un album de genul : polyvore. nu doar sa apara ca am creat, acolo la activitati. am vazut asa la cineva.

1 răspuns:
| didilika a răspuns:

Pai,nu stiu sa explic foarte sigur, dar acolo trebuie sa ai o optiune in care sa scrie "Share on Facebook".si acolo, trebuie sa te conectezi pe facebook si o sa ti'o posteze.