| Matei_Alex_1994 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de facebook. Cum fac sa nu imi mai apara cand mi-am creat contul de facebook? Adica sa nu mai scrie acolo jos cand l-am creat!

Răspuns Câştigător
| WJonnie a răspuns:

NU poti face nimic

3 răspunsuri:
| perfectsmile12345 a răspuns:

Ala nu se poate cred ca. iti apare asa : si-a facut cont pe data cu tare. funda?

| perfectsmile12345 a răspuns:

In comentariu anterior am scris gresit se poate, dai acolo in dreapta unde scrie si-a facut cont pe... si iti vine un creion si dai pe el si iti apare ascunde din cronologie si s-a facut.

| Matei_Alex_1994 explică:

Problema e ca nu inteleg cum sta treaba. De exemplu, la profilul meu pe care il am de un an nu imi apare chestia asta, dar am facut unul nou acum, si nici macar nu imi apare creionasul sus in dreapta sa il pot ascunde, nu imi apare postarea aceasta straight face dar cand intra cineva pe facebooku nou ii apare cand mi am creat contul.