| Paramore_1504 a întrebat:

Cum pot sa lipesc niste melodii? Am 4 programe ..Mp3cut,Wavepad,MixPad si Audacity.Iar cand vreau sa salvez in Audacity imi da o eroare sad Sau la movie maker cum pot sa lipesc 5 melodii? Vreau filmulet va rog puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| 01rukia01 a răspuns:

Cu mixpad n-ai cum ca ti-l salveaza in alt format decat mp3 si nu-l deschide decat el
in audacity...nu prea ai ce face cu el
poti sa le lipesti direct in movie maker, dai acolo import audio or music pentru fiecare melodie, si le lipesti una de alta in banda aia de jos
nu te mai complica cu programele astea

1 răspuns:
| Cronki a răspuns:

Cu Nero WaveEditor, este Free!
Download direct de pe siteul Nero:
http://www.nero.com/redir.php?id=10768