| Diiana232997 a întrebat:

Cum pot sa ma abonez la vreun utilizator de pe trilulilu?

4 răspunsuri:
| Diiana232997 explică:

Bordeaux am deja conttongue.si aici nu se pun intrebari ca cineva sa le comenteze, se pun intrebari ca sa se dea raspunsuritongue

| Lora_6439 a răspuns:

Cum spune Schizofrenica, sau mergi la o postare de-a utilizatorului si in dreapta sus unde e poza lui scrie Abonare. Click si ai rezolvathee hee

| Marii a răspuns:

Pe pagina utilizatorului putin mai sus scrie abonare, click acolo si ai rezolvat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are you stupid or... what? Fa-ti cont pe Trilooliloo si da-i bice!