| mihaela0205 a întrebat:

Pentru cei cu cont pe Trilulilu, ce inseamna sa te abonezi la un utilizator? funda!love struck

2 răspunsuri:
| Madalichka a răspuns:

Adica sa primesti notificari atunci cand utilizatorul incarca un fisier de orice fel.

| LetyKaty a răspuns:

Adica sa ai un fel de prietenie, sa ...cred ca cine a facut site-ul s-a gandit ca asa iti gasesti prietenii mai repede...sau cred ca mai inseamna sa iti placa profilul utilizatorului.Nici cel care a creeat site-ul nu stie.