| YoPOFOleTz a întrebat:

Cum pot sa-mi fac o emisiune online ca iCarly.com? Va rog sa-mi ziceti.
Cum?

Răspuns Câştigător
| supergeniu a răspuns:

Ai o camera profesionala. sa pentru inceput merge si cu telefonul. sa iti faci un domeniu adica site ca icarly.com in jur de 30 euro si ei cu design la pachet. aduti oameni pe site

iti trebuie si protagosti ai emisiunii

| Sc_Petra_1990 a răspuns (pentru supergeniu):

Si daca nu ai telefon cum poti proceda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu ma numesc alexandra ca sa iti faci o emisiune ca icaly trebuie sa ai cameramani, camere de filmat, un studio unde sa faci emisiunea, un coleg cu care sa faci emisiunea, o emisiune amuzanta, distractiva, super der nu asa de super ca icaly sper ca ai inteles va pup pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de inca doi oameni si dupa poti incepe punand pe YouTube!
Cei doi oameni sunt pentru asta:1 om să fi-e partenerul tău iar al doilea să fi-e cameramanul

| YoPOFOleTz explică:

Cum pot sterge intrebarea? app nu mai dati rasp acum ca nu mai am nevoie oricum mss pentru ce mi-ati zis

| Darius392 a răspuns (pentru YoPOFOleTz):

Dai sus in dreapta la intrebarile mele si o sa iti apara toate intrebarile, dai sterge intrebarea si trebuie sa confirmi pe mail.
Succes!

| vladutzu08 a răspuns:

Bagati un... in nas si sufla